Opinie o Nas
Zakupy hurtowe

Nasz sklep umożliwia także zakupy hurtowe.

Kupowanie produktów po cenach hurtowych jest możliwe po uzyskaniu statusu hurtownika lub przydzieleniu specjalnego rabatu. Status taki mają szansę uzyskać zarejestrowani użytkownicy naszego sklepu, którzy prowadzą działalność gospodarczą lub oświatowo-wychowawczą np.

  • sklepy
  • biura podróży
  • agencje reklamowe
  • wypożyczalnie kostiumów
  • ośrodki zabaw dla dzieci
  • centra rozrywki dla rodzin
  • szkoły
  • przedszkola

Jak uzyskać status hurtownika  ?

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem statusu hurtownika, prosimy zarejestrować się w naszym sklepie jako firma (https://partyworld.pl/pl/reg) oraz przesłać zgłoszenie mailowe, uzupełnione o nazwę firmy oraz z załączonymi dokumentami rejestrowymi. Dokumenty można też przesłać faksem, na numer 42/298-55-89.

Jak dokonywać zakupów hurtowych ?

Należy zalogować się w sklepie na konto, które uzyskało status hurtownika. Po zalogowaniu się oprogramowanie sklepu automatycznie rozpozna hurtownika - przy wszystkich towarach zamiast cen detalicznych, pokażą się ceny hurtowe i w tych cenach będą dokonywane zakupy. Wyświetlane ceny, to ceny brutto Minimum logistyczne na początku współpracy: 500 zł netto/615 zł brutto.W późniejszym etapie, brak minimum logistycznego. Zamówienia o wartości mniejszej niż 500 zł netto/615 zł brutto, mogą być zrealizowane w cenach detalicznych.

System rabatowy

Dla stałych odbiorów, rabat może zostać udzielony na stałe, niezależnie od wartości zamówienia.

 Rabaty, promocje i koszty wysyłki podane na stronie, dotyczą klientów indywidualnych i nie mają zastosowania do odbiorców i cen hurtowych.

 

Posiadacze statusu hurtownika, mogą także składać zamówienia na towary niedostępne chwilowo w naszym sklepie, lub w ilościach większych niż pokazuje system sklepu.

W tym celu, wystarczy wysłać zamówienie na nasz adres e-mail: hurt@raol.pl

Niezwłocznie poinformujemy o możliwości realizacji zamówionych produktów oraz o planowanym terminie wysyłki.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

Obsługa klientów biznesowych i instytucji

e-mail: hurt@raol.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl